Automobilių pervežimas

Visą parą veikiantis auto tralas
Esame visada prisijungę ir pasiruošę priimti skambutį, užklausą iš svetainės arba atsakyti į WhatsApp 24 valandas per parą. Transporto priemonių vilkimas Vilniuje atliekamas visą parą, be švenčių ir savaitgalių.
Privalumai:

  • Transporto priemonių su užblokuotu vairu transportavimas;
  • Transporto priemonių, kurių keliamoji galia iki 3,5 t, ištraukimas;
  • Esame nebrangūs – mūsų įkainiai yra 20 % mažesni nei rinkoje;
  • Bet kokio sudėtingumo pervežimas;
  • Mandagūs vairuotojai ir švarūs automobilių salonai;
  • Tikslus pakrovimas ir iškrovimas bei tvirtinimas ant platformos;

Jei jums reikia paimti ir pervežti kabrioletą, atkreipkite dėmesį, kad neturime dengtų vilkikų. Turime standartinį specialiųjų transporto priemonių parką: gervę, pakeliamąją-slankiajančią platformą. Todėl atsižvelkite į oro sąlygas lauke.

Pigus tralas vilniuje

Toliau papasakosime, kodėl tralas Vilniuje yra pigus. Teikiame tralo paslaugas, be tarpininkų, todėl kainos yra mažos. Vidutinė automobilio transportavimo užsakymo kaina yra nuo 40 eurų. Specialias transporto priemones evakuojame nuo 50 eurų. Džipo, miniveno ar mikroautobuso kaina taip pat nedidelė – nuo 40 eurų.
Mieste kaina priklauso nuo pakrovimo/iškrovimo sudetingumo, o Vilniaus apylinkėse ji skaičiuojama už kilometrą. Dėl to pagalbos kelyje paslauga  klientui yra skaidri ir pigi. 

KADA GALI PADĖTI TRALAS

Tralas- tai speciali transporto priemonė, skirta avariniam automobilių, motociklų, visureigių, nedidelių gabaritų krovinių pervežimui. Tralo prireikia, kai automobilis sustoja dėl gedimo, avarijos ar kitais netikėtais atvejais. Savo jėgomis transporto priemonės išvežti neįmanoma. Pavyzdžiui, automobilį reikia skubiai nuvilkti nuo kelio, iš vietos, neskirtos ilgalaikiam stovėjimui.

KODĖL MŪSŲ TRALO KAINOS YRA PAGRĮSTOS
Jei apgadinote automobilį Vilniaus keliuose, nedvejodami kreipkitės į mus, nes dirbame ne tik sostinėje, bet ir regionuose. Automobilių vilkimo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Nedelsdami į reikiamą vietą išsiųsime Vilniuje esantį trala, kuris greitai ir rūpestingai nugabens jūsų automobilį į automobilių stovėjimo aikštelę ar remonto dirbtuves.